Επιλέξτε γράμμα:   Α • Β  Γ • Δ • Ε • Ζ  Η • Θ • Ι • Κ • Λ • Μ  Ν  Ξ  Ο  Π  Ρ  Σ  Τ  Υ  Φ  Χ  Ψ  Ω

× Σε αυτή την περιοχή της ιστοσελίδας μπορείτε να γράφετε τα όνειρά σας σε περίπτωση που δεν βρίσκετε την ερμηνεία τους στο αλφαβητάρι μας ή θέλετε να ρωτήσετε για συγκεκριμένες λεπτομέρειες που δεν καλύπτουν οι ήδη υπάρχουσες ερμηνείες. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να συζητήσετε για τα όνειρα άλλων αναγνωστών μας και να πείτε την άποψή σας σε περίπτωση που είχατε ονειρευτεί κι εσείς παρόμοια πράγματα στο παρελθόν ή αν έχετε κάποια εξήγηση γι' αυτά. Παρακαλούμε, ωστόσο, να αποφεύγετε στις δημοσιεύσεις σας τα κεφαλαία γράμματα και τα greeklish (λατινικοί χαρακτήρες), ώστε να κάνετε το έργο όλων μας ευκολότερο.

Κρατούσα μωρό στην αγκαλιά μου

  • Βαλεντινα
  • Το Άβαταρ του/της Βαλεντινα Συντάκτης θέματος
3 Μήνες 5 Ημέρες πριν #2057 από Βαλεντινα
Κρατούσα μωρό στην αγκαλιά μου δημιουργήθηκε από Βαλεντινα
Καλημέρα σας,σήμερα ειδα μπερδεμένα όνειρα.μια φορά ειδα ότι περπατούσα στο δρόμο κ ειδα ένα μαύρο μικρό κόρακα κ με δάγκωσε στο χέρι μου έπιασε το χέρι με το Ράμφος.μετά ειδα ότι ήμουν μέσα σε ένα μαγαζί κ είχα μπροστά μου αγκαλιά δεμένο ένα μωρό παιδί αλλά μόνο τα πόδια του έβλεπα το κεφάλι του όχι,νομίζω πρέπει να ηταν κορίτσι κ καθώς περπατούσα βαρενε μπροστά μου κ ποτέ μου γλιστρούσε από δω κ από κει.ειδα ένα αποριπαντικο για τζάμια κίτρινο κ το κοιτούσα,ήθελα να το αγοράσω αλλά τελικά δε το αγόρασα.μετά πήγα στην κάσα να πληρώσω κάτι πράγματα που αγόρασα,δε θυμάμαι τι κ θυμάμαι έβγαλα την καρτα να πληρώσω